Каталог файлів


В нашій школі провели обговорення щодо з однієї з болючих підліткових тем – небезпечні ігри в соцмережах
22.03.2017, 15:52

В нашій школі провели обговорення щодо з однієї з болючих підліткових тем – небезпечні ігри в соцмережах.
З школярами проводять бесіди-застереження «Стережіться «Синього кита», адже проблема дитячого суїциду сьогодні є надзвичайно актуальною. Небезпечні інтернет-розваги: «Синій кит», «Море синіх китів», «Розбуди мене о 4:20» та інші прийшли до нас із Росії. Там, за розповсюдження смертельної гри, було заарештовано адміністратора Філіпа «Ліса», котрий спонукав підлітків до самогубства.Найжахливіше, що ця гра поширилась і в Україні, спричинивши випадки суїциду серед школярів Харкова, Маріуполя та інших міст.

Психолог нашої школи Глушко Я.Г. наголосила на тому, що сьогодні багато підлітків стикаються з різноманітними морально-психологічними проблемами, котрі самотужки не можуть розв’язати. Часто, не відчуваючи необхідної підтримки серед дорослих та друзів, шукають її у соціальних мережах. Результатом цього є фатальні випадки – дитячі загублені життя. 
Зауваживши дивну поведінку однокласника, песимістичний настрій, а також, дізнавшись, що він відвідує небезпечні соцмережі, школярі не повинні залишатись байдужими. Про це необхідно повідомити дорослим. Більшої уваги дітям мають сьогодні приділяти як батьки, так і вчителі. Адже саме це може врятувати життя підлітка.

Фото Дарьи Безушенко.Фото Дарьи Безушенко.

Категорія: Мої файли | Додав: 4shkola
Переглядів: 147 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar