Каталог файлів


Тиждень"Безпека у твоєму житті"
20.04.2017, 21:42

У Маловисківській ЗШ № 4 І-ІІІ ст. з 10 по 14 квітня пройшов тиждень"Безпека у твоєму житті" . В рамках тижня у 1-Б класі відбувся захід на тему:"Правила протипожежної безпеки в школі та вдома", відбулася зустріч учнів 1-А та 1-Б кл. з майстром ГДЗС ( газодимозахисної служби ), старшого прапорщика служби Цивільного Захисту Онойка Олега Владиславовича. Метою даного заходу було навчити учнів, куди звернутися у разі небезпечної ситуації, поглибити знання учнів з питань безпеки , повторити правила поведінки у складних ситуаціях та закріпити надати першу медичну допомогу постраждалим; стимулювати розвиток витривалості, мужності, кмітливості, рішучості; виховувати почуття відповідальності за свої вчинки, дисциплінованість, організованість, чіткість і впевненість у діях.
З учнями 3-х класів ( кл.керівники Скрипник Т.С. та Онипсенко О.А.) була проведена година спілкування на тему: "Коли гра не доводить до добра". Учні уважно спостерігали за ходом бесіди, взяли активну участь в її обговоренні, переглядали малюнки на дану тематику. А по закінченні вчитель провела тест на уважність.
Учні 5 класу ( кл. керівник Біляєнко І. А.) та 4 класу( кл. керівник Мельник Т. М. ) підготували та провели захід присвячений Дню ЦЗ. Вони разом переглядали відео « Пожежна безпека », відгадували загадки на тематику Цивільного Захисту, обговорювали певні події з життя, дискутували щодо них. Також прослухали бесіду від майстра ГДЗС ( газодимозахисної служби ), старшого прапорщика служби Цивільного Захисту Онойка Олега Владиславовича. Метою даного заходу було навчити учнів куди звернутися у разі небезпечної ситуації, поглибити знання учнів з питань ЦЗ, повторити правила поведінки у складних ситуаціях та закріпити надати першу медичну допомогу постраждалим; стимулювати розвиток витривалості, мужності, кмітливості, рішучості; виховувати почуття відповідальності за свої вчинки, дисциплінованість, організованість, чіткість і впевненість у діях.
З учнями 9- 11 класів ( кл. керівники Паливода І.В., Берсіменко Т.Г., Сидоренко Н.В. та Сонцева Т.А.) проведені бесіди: "Поведінка в лісі", "Характеристика надзвичайних ситуацій мирного часу" та гру-вікторину "Як стати супергероєм?", під час якої учням пропонувалось знайти вихід із складної ситуації, щоб перевірити, наскільки вони готові до зустрічі з небезпекою.
Учні 6-8 класів разом з кл. керівниками переглянули та обговорили відеоматеріали про наслідки техногенних катастроф та стихійних лих.

Фото Дарьи Безушенко.

Фото Дарьи Безушенко.

Фото Дарьи Безушенко.

Фото Дарьи Безушенко.

Фото Дарьи Безушенко.

Фото Дарьи Безушенко.

Фото Дарьи Безушенко.

Фото Дарьи Безушенко.

 

Категорія: Мої файли | Додав: 4shkola
Переглядів: 192 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar