Класний керівник: Жовтило Тетяна Анатоліївна

В рамках Всеукраїнського  тижня  права , 9 грудня 2016 року в 2 – А класі, вчителем Жовтило Т.А було проведено урок: « Права дитини» . Його  мета -  формувати у школярів  уявлення про права дитини та  ознайомлення учнів з їх основними правами та обов’язками. Вчитель пояснив, як захищати себе при порушенні прав дитини. Дав уявлення про поняття   «право», «Конституція». Учні самостійно висловили думку з питань:  чому слід поважати свою сім'ю; друзів, оточуючих.Урок був змістовним та цікавим. Діти отримали нові знання.По закінченню уроку, школярі відвідали книжкову виставку :« Держава . Право. Закон.»

22 грудня відбулося Новорічне свято в 2 – А класі( Вчитель: Жовтило Т.А.) Цього дня з нетерпінням чекала вся малеча, адже це: веселощі, танці , пісні ,цікаві розваги. До дітей у гості завітав Дід Мороз, Снігуронька.  Дуже розвеселила другокласників Бабуся – Ягуся - вона така кумедна! Всі разом танцювали, співали, гралися та водили хороводи. По закінченню свята, Дідусь Мороз вручив дітям подарунки. Школярі були дуже задоволені.

Учні 2 -А класу, вчитель Жовтило Т.А., у листопаді 2016 року взяли активну участь в природничому конкурсі «Колосок» . Всі учні ( чотирнадцять дітей) отримали сертифікат : « Золотий колосок». А також подарунок – набір закладок для підручників. За високу активність у конкурсі, другокласників нагородили : «Сертифікатом активного класу».

14 лютого у 2 – А класі, вчитель Жовтило Т.А., був проведений предметний тиждень з читання. Для всіх присутніх учні підготували цікаву екскурсію до « Казкового ярмарку». Там вони зустріли багатьох казкових героїв. Побували на зупинках: « Торгові ряди», « У пошуках потрібного товару», « Бюро знахідок» та« Пісенній». На кожному кроці дітей чекали несподіванки та цікавинки. По закінченню заходу другокласники заспівали пісню.

Свято 8 Березня

6 березня 2017 року в 2 – А класі відбулося свято 8 Березня ( вчитель Жовтило Т.А.).Захід розпочався врученням вітальних листівок мамам, бабусям, сестричкам та виконанням пісні: « Мамин вальс». Діти порадували присутніх не тільки співом, а й гарним вальсом, який виконали всі учні . Кожен другокласник розповів вірш про свою матусю, не забули сказати лагідні слова і для бабусь.Слова ведучих читали учні класу, Малахатько Анна та Мусієнко Олександр.

День Вишиванки

18 травня в 2 – А класі  з нагоди Дня вишиванки відбулася бесіда. Учні із захопленням слухали цікаву інформацію. Потім, щоб закріпити ці знання , написали диктант « Вишиванка». А на перерві , разом з класним керівником , пройшли на екскурсію до автобусної зупинки, яку розмалювали старшокласники школи в українському стилі

Фото Дарьи Безушенко.